Montáž klimatizací Toshiba

Společnost Manta PLUS, spol. s r.o. se specializuje na dodávku, prodej, montáž a servis klimatizací, chladicích a mrazicích systémů, čističek vzduchu, odvlhčovačů vzduchu, tepelných čerpadel, chladičů kapalin, fancoilů a vzduchotechniky.
Filozofií naší společnosti je poskytovat kompletní služby zákazníkům v oblasti Klimatizace, Chlazení, Tepelných čerpadel, Vzduchotechniky, Větrání a Technických Zařízeních Budov. Hlavní důraz klademe na odbornost, kvalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Montáž provádí kvalifikovaní a pravidelně proškolovaní technici v oboru chladicí a klimatizační techniky a tepelných čerpadel.

Zastupujeme v ČR japonského výrobce klimatizací a tepelných čerpadel Toshiba včetně dodávek náhradních dílů, výrobce čerpadel kondenzátu ke klimatizačním, chladicím zařízením a kondenzačním kotlům Aspen.
V nabídce máme příslušenství pro montáže klimatizací jako lišty, konzole, kondenzační potrubí pro odvod kondenzátu, sifony, instalační boxy.
Společnost je členem SCHKT.

Poptávka na montáž klimatizace TOSHIBA

Máte-li zájem o nabídku montáže klimatizace Toshiba, vyplňte prosím následující formulář. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.